RMC MOVING
English  Lietuviškai  Русский 
Kiekvieną darbo dieną krovinių pervežimai i/iš visą ES. Tel. 8 684 85409 arba el. paštu : info@rmc-moving.lt
Klausimai

Dažniausiai Jūsų užduodami klausimai ir mūsų atsakymai į juos:

Ar Jūs esate profesionalai perkraustymo srityje?
Taip, mes esame profesionalai. Mūsų veikla yra įregistruota registrų centre ir kitose valstybinėse institucijose. Pas mus dirba tik patyrę specialistai, mokantys ne tik nešti daiktus, bet ir juos teisingai supakuoti, įkrauti į transporto priemones ir neapdaužant Jūsų naujo namo ar buto sienų sustatyti į vietas. Mūsų automobilių parkas yra ne senesnis nei 2004 m., su įmonės prekiniu ženklu. Mūsų darbuotojai  yra legaliai įdarbinti, dėvi uniformas ir visada yra mandagūs bei paslaugūs.


Kaip atsiskaitoma už paslaugas?
Už mūsų paslaugas atsiskaitoma pagal pateiktą PVM sąskaitą - faktūrą, grynaisiais pinigais arba išankstiniu pavedimu į įmonės banko sąskaitą.


Ar suteikiama darbams garantija?
Visiems atliktiems darbams suteikiamos paslaugų kokybės garantijos. Garantijos suteikiamos ir visoms pakavimo medžiagoms. Parduodame tik kokybiškas pakavimo medžiagas. Visi mūsų krovos darbai yra draudžiami civilinės atsakomybės draudimu. Pervežami kroviniai draudžiami krovinių pervežimo CMR draudimu. Dėl savo daiktų galite būti ramūs.


Prieš kiek laiko reikia užsirezervuoti perkraustymo paslaugas?
Užsisakyti paslaugas reikėtų kuo ankščiau, kad galėtumėme viską atlikti Jums reikalingu metu. Užsisakyti paslaugą galima ir tą pačią dieną, tuomet Jums pasiūlysime artimiausiai laisvą laiką. Didesniems užsakymams, viršijantiems 2 ir daugiau valandų rekomenduojame užsisakyti paslaugas prieš keletą dienų.


Į kokias šalis vykdomi Jūsų perkraustymai?
Perkraustome beveik į bet kurią pasaulio šalį. Galime pasiūlyti keletą persikraustymo sprendimų, tiek pilną paslaugą, tiek dalinę.


Koks minimalus užsakymo laikas?
Minimalus užsakymo laikas yra viena valanda, jei užsakomas mažesnės kategorijos krovininis transportas (iki 1,5 tonos).


Ar dirbate savaitgaliais?
Taip, mes pasiruošę teikti Jums paslaugas kiekvieną savaitės dieną.


Kiek laiko užtrunka perkraustymo darbai?
Kiekvienas užsakymasyra individualus, todėl laiką gali įvertinti tik mūsų įmonės specialistai atvykę į vietą ir įvertinę daiktų kiekį, patekimą į butą, aukštą, persikraustymo atstumą, daiktų pakavimo būdą, darbuotojų skaičių. Standartiškai vieno kambario buto perkraustymas su 5 didesniais baldais, būtiniausiais buitiniais daiktais, iš 3 į 3 aukštą, atstumas iki 5 km, 2 krovėjai - užtrunka apie 1 - 1,5 val. Mūsų darbuotojai netempia laiko, jie suinteresuoti taupyti Jūsų pinigus ir gauti tik gerus įvertinimus.


Kaip apibrėžiamos Vilniaus miesto ribos?
Už Vilniaus miesto rajonų - Didžios Riešės, Žaliejų Ežerų,Balsių, Dvarčionių, Kairėnų, Galgių, Naujosios Vilnios, Salininkų, Nemėžio, Rudaminos, Juodšilių,  Pagirių, Vaidotų, Aukštųjų Panerių, Trakų vokės, Grigiškių, Lentvario, Rastinėnų, Sudervės skaičiuojamas papildomas kilometrų mokestis.


Kaip atskirti kurie perkrausto profesionaliai?
Dauguma perkraustymo įmonių ar privačių asmenų dirbančių su patentais Lietuvoje (apie 97 proc.) buvo sukurtos žmonių kurie matė kaip perveža, arba keletą kartų dalyvavo perkraustyme kaip krovėjai, pas įmones teikiančias profesionalias perkraustymo paslaugas. Nustatyti tokias įmones ar asmenis tikrai nesunku: dauguma iš jų neturi su savimi jokių pakavimo medžiagų, pakavimas prasideda ir užsibaigia tik "Strech" plėvelės apvyniojimu, kuri gali apsaugoti nebent tik nuo dulkių. Už atliktus darbus dažniausiai negausite jokių apmokėjimą patvirtinančių dokumentų, jokių garantijų, kad bus atlyginta už apgadintus baldus. Ar jums tikrai to reikia?

Ar imamas papildomas mokestis už aukštus ar didesnį daiktų kiekį?
Mūsų paslaugų laikas skaičiuojamas valandomis bei minutėmis, jokio papildomo mokesčio nėra. Tarkime jei perkraustymas užtruktų 50 min, skaičiuojame už 1 valandą, jei užtruktų 1 val. 20 min., tai ir skaičiuojame už 1 val.20 min. Minimalus užsakymo laikas yra 1 valanda.


Kiek kainuoja išvežti senus baldus?
Senų baldų išvežimo kaina priklauso nuo išvežamų baldų, daiktų kiekio,taip pat prie mūsų paslaugų valandinio įkainio priskaičiuojamas pridavimo mokestis stambiagabaritinių atliekų aikštelėje. Prie bendro naudojimo konteinerių mūsų darbuotojai Jūsų senų baldų iš buto neneša, kadangi už tokius veiksmus yra numatyta administracinė atsakomybė.


Mums visada svarbi Jūsų nuomonė, todėl klauskite drąsiai, atsakysime į visus Jūsų klausimus. el.paštas: info@rmc-moving.lt arba 860789677


Sprendimas: Interateitis.