RMC MOVING
lng_en  lng_lt  lng_ru 
You do not have adequate transportation, time or desire to move, and hate doing it? Maybe You simply do not have a driver's license? If You answered YES to any of these questions, all You have to do is to know our phone number - all of Your worries related to load transportation or moving will be removed. We are always ready to help You!   RMC MOVING has accumulated almost five years of experience, and offers quality work carried out by professional staff and guarantee of fast and secure services not only in Lithuania but also from/to many foreign countries. We can move Your items not only in Lithuania, but also throughout the EU, Russia and the USA. At Your convenience, we can load, unload, move and transport Your apartment, garden, office, cottage, farm or house furniture, equipment, household appliances and construction materials. Since we value Your schedule, and You need good quality of service, we will provide the services at Your convenient time, and make sure You do not have any concerns about anything.  
About us

Jūs neturite tinkamo susisiekimo, laiko ar noro judėti ir nekenčiate to daryti? Gal paprasčiausiai neturite vairuotojo pažymėjimo? Jei į bet kurį iš šių klausimų atsakėte TAIP, jums tereikia žinoti mūsų telefono numerį - visi jūsų rūpesčiai, susiję su krovinio gabenimu ar perkėlimu, bus pašalinti. Mes visada pasirengę jums padėti!


„RMC MOVING“ sukaupė beveik 9 metų patirtį ir siūlo profesionalių darbuotojų atliekamą kokybišką darbą bei greitų ir saugių paslaugų garantavimą ne tik Lietuvoje, bet ir iš / į daugelį užsienio šalių. Jūsų daiktus galime perkelti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje ES.
Jums patogiu metu galime pakrauti, iškrauti, perkelti ir gabenti jūsų buto, sodo, biuro, kotedžo, ūkio ar namo baldus, įrangą, buitinę techniką ir statybines medžiagas. Kadangi mes vertiname jūsų tvarkaraštį ir jums reikia geros kokybės paslaugų, mes teiksime paslaugas jums patogiu laiku ir įsitikinsime, kad jūs niekuo nerimaujate.

Norėdami sutaupyti laiko ir pinigų, galime pasiūlyti optimalią transporto priemonę pagal jūsų prekių svorį ir kiekį.
„RMC - MOVING“ siūlo vienkartines paslaugas privatiems asmenims ar įmonėms; įmonės gali sudaryti ilgalaikius kontraktus. Sudarydami sutartį galite įsitikinti, kad turite papildomų sąlygų ir nuolaidų, kurios palengvina jūsų krovinio gabenimą.


Dirbame septynias dienas per savaitę tik Jums!

 

Solution: Interateitis.